اخبار ورزشی

جدیدترین خبرهای ورزشی ایران و جهان

وداع تلخ سپاهان با لیگ قهرمانان آسیا

جدال تیم‌های سپاهان ایران و الاتحاد عربستان

از هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا با برتری تیم عربستانی و حذف سپاهان از مرحله گروهی این رقابت‌ها به پایان رسید.

82043945-70667246

در ادامه پیکارهای هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا و از گروه A، الاتحاد عربستان در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه میزبان سپاهان ایران بود که این بازی با برتری ۴ بر صفر الاتحاد به پایان رسید.

دو تیم بازی پایاپایی را در نیمه اول به نمایش گذاشتند با این حال الاتحادی‌ها خطرناک‌تر ظاهر شدند و در دقیقه ۱۰ این بازی مهاجم این تیم در موقعیت تک به تک با رحمان احمدی قرار گرفت که این فرصت به هدر رفت.

در اواخر نیمه اول و در دقیقه ۴۵ لوسیانو پریرا می‌توانست در موقعیتی مناسب دروازه الاتحاد را باز کند که این فرصت را هدر رفت.

در وقت‌های اضافه نیمه اول هم یک خطا پشت محوطه جریمه سپاهان توسط حبیب گردانی رخ داد که الغمدی بازیکنان الاتحاد با ضربه‌ای دیدنی و زیبا دروازه رحمان احمدی را در دقیقه ۲+۴۵ باز کرد.

در نیمه دوم این دیدار سپاهان که همه چیز را از دست رفته می‌دید یک بازی هجومی را در دستور کار قرار داده و حملات دامنه‌داری را روی دروازه حریف عربستانی ترتیب داد که بهترین این فرصت‌ها را پادوانی و خلعتبری برای سپاهان از دست دادند. در همین نیمه و در دقیقه ۷۹ بازیکن الاتحاد پس از دریبل احمدی در باز کردن دروازه سپاهان ناکام ماند.

در ادامه و در ۱۰ دقیقه پایانی بازی الاتحاد آتش بازی به راه انداخت و ۳ گل دیگر را به ثمر رساند. ابتدا فهد در دقیقه ۸۳ گل دوم حریف عربستانی را به ثمر رساند. در ادامه نیز الغمدی گل دوم خودش و سوم الاتحاد را وارد دروازه سپاهان کرد و در دقیقه ۹۰ نیز ریواس گل چهارم الاتحاد را زد تا به این ترتیب کار نماینده اصفهانی ایران با ۴ شکست پیاپی و کسب تنها ۳ امتیاز به پایان رسیده و این تیم با مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا وداع کند.

کیم جونگ هیوک داور کره‌ای این دیدار به پریرا، پادووانی و حبیب گردانی از سپاهان و باجندوه و خریس از الاتحاد کارت زرد نشان داد.

در این گروه رویارویی النصر امارات و لوکوموتیو با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود. نماینده ازبک‌ها با ۹ امتیاز صدرنشین گروه است و النصر با ۸ امتیاز دوم است. الاتحاد با کسب ۶ امتیاز به صعود به مرحله حذفی امیدوار ماند.

ترکیب سپاهان:
رحمان احمدی، عبداله کرمی، لئوناردو پادووانی (۴۶ – علی احمدی)، حبیب گردانی، محمد روشندل، فرزیل موسایف، علی کریمی، حسین فاضلی (۶۷ – منوچهری)، میلاد سرلک (۵۸ – حسین پاپی)، محمدرضا خلعتبری و لوسیانو پریرا
سرمربی: ایگور استیماچ

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!