اخبار ورزشی

جدیدترین خبرهای ورزشی ایران و جهان

محمد حسین کنعانی زادگان هر ۱۰ روز یک حاشیه

محمد حسین کنعانی زادگان هر ۱۰ روز یک حاشیه

محمد حسین کنعانی زادگان یکی از نام هایی است که در طی ماه های گذشته حواشی زیادی را در فوتبال ایران ایجاد کرده است. مدافع فصل گذشته ملوان که با این تیم به دسته اول سقوط کرد، در فصل نقل و انتقالات پس از مذاکره با پرسپولیس در چرخشی عجیب با استقلال قرارداد بست تا آخرین یاغی فوتبال ایران باشد.

مصاحبه های یاغی جدید استقلال در کنار غیبتش در تمرینات آبی پوشان جنجال بعدی این بازیکن بود. کنعانی زادگان که عکس های زیادی از ابراز علاقه او به قرمزها در فضای مجازی وجود داشت خود را از بچگی استقلالی معرفی کرد و اعلام کرد بابت پیسوتن به استقلال تهدید شده است تا با چنین صحبتهایی همچنان نامش در صدر لیست بازیکنان پر حاشیه لیگ شانزدهم باشد.

kananizadegan2-1024x651

مدیران پرسپولیس پس از امضای قرارداد این بازیکن با استقلال معتقد بودند که وی با این باشگاه قرارداد دارد تا جنجال بعدی بازیکن جوان سربندری استقلال آغاز شود. پرسپولیسی ها ترجیح دادند تا از بازیکن پیشین خود شکایت کنند تا کارت بازی این بازیکن برای حضور در لیگ شانزدهم صادر نشود اما جلسه جهانیان با طاهری جلوی این اتفاق را گرفت تا کنعانی زادگان در اولین دیدار استقلال به میدان برود.

مدافع آبی ها با غیبت رابسون شانس حضور در اولین دیدار استقلال را به دست آورد اما نمایش خوب او با اشتباه مسلم بر روی تنها گل نفت نادیده گرفته شد تا او متهم اصلی از دست رفتن اولین دو امتیاز استقلالی ها باشد.

kananizadegan3

شماره پنج جدید آبی ها پس از پشت سر گذاشتن یک هفته پر فشار با تغییر تاکتیک منصوریان مجددا شانس حضور در ترکیب اصلی استقلال را پیدا کرد تا بازی برابر استقلال خوزستان، منجر به پارگی رباط صلیبی پای او شود. مدافع آبی ها در اواخر این دیدار دچار مصدومیت شد اما ترجیح داد تا پایان در زمین مسابقه حضور داشته باشد تا حالا این مصدومیت آخرین حاشیه و مشکل این بازیکن با پیراهن استقلال باشد.

البته مصدومیت او در شروع فصل، انتشار عکس با یک زن بی حجاب در اردوی ارمنستان و البته خمیازه های او در تمرین استقلال نیز دیگر حاشیه های حضور مدافع جوان استقلال در این تیم بود که با توجه به حاشیه های پرتعداد او کمتر فرصت پرداختن به آن را داشتیم.

kananizadegan4

کنعانی زادگان در ۵۰ روز حضور خود در استقلال پنج حاشیه بزرگ در کنار سه حاشیه کوچک را تجربه کرده است تا رکورد هر ۱۰ روز یک حاشیه را از خود بر جای بگذارد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!