اخبار ورزشی

جدیدترین خبرهای ورزشی ایران و جهان

برانکو:هیچ دربی مثل دربی تهران نیست/استقلال را دست کم بگیریم ضربه می خوریم

برانکو:هیچ دربی مثل دربی تهران نیست/استقلال را دست کم بگیریم ضربه می خوریم

به گزارش خبرآنلاین؛برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت:«از تعداد زیاد خبرنگاران مشخص است که دربی در حال رسیدن است. قبل از هر چیز باید عید قربان را تبریک بگویم. این دربی ۸۳ است و من، هواداران و همه آماده هستیم. از این فضا و جوی که حاکم است، خوشحالیم و مفتخرم که بخشی از بزرگ‌ترین دربی آسیا هستم.»

او با بیان اینکه این چهارمین دربی است که تجربه می کند ادامه داد:«من دربی جاهای دیگر را هم تجربه کرده ام اما باید بگویم که هیچ کجا مثل تهران نیست.فرقی که اینجا وجود دارد این است که دراین دربی تیمی از پیش برنده نیست.این دربی هیچ ارتباطی به جایگاه جدول رده بندی ندارد.»

9506-31t3164

برانکو ادامه داد:«تنها دلیل خوشحالی من این است که در سه دربی گذشته عالی بوده ایم.سه مسابقه ای که جوانمردانه بوده است.من از هواداران دعوت می کنم که برای تماشای این بازی به آزادی بیایند.هوادارانی که همیشه یار دوازدهم بودند.»

خبرنگاری از او درباره تقابل با منصوریان سوال کرد که برانکو گفت:«در این دربی من و منصوریان زیاد مهم نیستیم.همه چیز روی دوش بازیکنان است.»

خبرنگار دیگری به او گفت که چه سورپرایزی برای این بازی دارید؟و اما جواب برانکو:«دربی فرداست و امروز هم تمرین داریم. همان‌طور که گفتم بازیکنان تصمیم گیرنده هستند نه بنده و هر کسی که خوب باشد در ترکیب قرار خواهد گرفت.»

سرمربی پرسپولیس درباره قضاوت فغانی در این دیدار هم گفت:«من قبل از هر چیز باید به تیم داوری که فینال المپیک را قضاوت کرد، تبریک بگویم. کسی که می‌تواند فینال المپیک را قضاوت کند، قطعاً کیفیت بالایی دارد. فینال المپیک را فقط بهترین داوران دنیا قضاوت می‌کنند و این افتخاری برای آنهاست و یک افتخار بزرگ برای کمیته داوران و فدراسیون فوتبال که باید از صمیم قلب این موضوع را تبریک بگویم. داوران کمی هستند که فینال المپیک را قضاوت می‌کنند و به نظرم کسی حق ندارد به داوری شک داشته باشد. فردا ایران بهترین‌هایش را در دربی نشان خواهد داد، بهترین تیم‌های ایران و بهترین داوران که طبیعی است می‌توانند اشتباه داشته باشند، مانند ما. به نظرم مهم روح ورزشی است که باید حاکم باشد و بازی زیبایی ببینیم.»

برانکو در پاسخ به این سوال که غرور ممکن است به پرسپولیس ضربه بزند هم گفت:«این غرور همیشه می تواند مشکل ساز باشد اما این را باور نمی کنم که بازیکنان من اسیر غرور شوند.استقلال تیم خوبی دارد که رحمتی دروازه بانش است.البته بیرانوند هم خوب است با این حال ما می دانیم که آنها بازیکنان دیگری مثل وریا غفوری، مگویان، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، خسرو حیدری، کاوه رضایی، انصاری که همیشه به ما گل‌زده و رضایی هم در ذوب‌آهن به ما گل زده است، کریمی ، مجیدی و …را دارد.آیا می‌توان آنها را دست‌کم گرفت؟ شاید وضعیت استقلال در جدول خوب نیست، اما استحقاقش بالاتر از اینهاست. کسی که این تیم را دست‌کم بگیرد، به مشکل می‌خورد.»

خبرنگاری از او درباره وضعیت بد این روزهای استقلال سوال کرد که برانکو گفت:«ما آماده این بازی هستیم و برای استقلال و منصوریان هم احترام زیادی قائلیم.استقلالی بردی نداشته اما آنها چند بازیکن ملی پوش دارند.ضمن اینکه ما امیری را هم نداریم و این فقدان بزرگی است.من به بازیکنانم اعتماد دارم اما نتیجه بازی درون زمین مشخص می شود.»

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه همیشه به بردن فکر می کند ادامه داد:«من باید تشکر ویژه ای هم از علی پروین بکنم که به تمرین ما آمد.امروز هم که علی کریی آمد.هرچند موفق به دیدن او نشدن اما می دانم که این حضورها چقدر ارزشمند است.»

برانکو در پایان در پاسخ به این سوال که ممکن است پرسپولیس نتیجه ۴ بر ۲ را تکرار کند هم گفت:«ما دنبال انجام دادن بازی خوب هستیم و می خواهیم هواداران مان را شاد کنیم.اینکه ما چند گل بزنیم خیلی ورزشی نیست. مهم این است که ما بهترین بازی را ارائه کنیم.»

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!